One of the notable characters from Paizuri ♥ Fiancee, Irine is recognized for medium-length blue hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 90947 |
|---|---|
| Name | Irine |
| Other Names | イリーネ, Iriine |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Paizuri ♥ Fiancee |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Tags | corset |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Irine
Profile
Irine is a character from Paizuri ♥ Fiancee.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| moshiwake joined |
2
12
Facebook 
Paizuri ♥ Fiancee