Kanon Miyanami appears in Hara・Poko! ~Inou Saimin de Jogakuen o Haramase Seifuku~ as an unsorted character with very long orange hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 91214 |
|---|---|
| Name | Kanon Miyanami |
| Other Names | 宮波 かのん(みやなみ かのん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara・Poko! ~Inou Saimin de Jogakuen o Haramase Seifuku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanon Miyanami
Profile
Kanon Miyanami is a character from Hara・Poko! ~Inou Saimin de Jogakuen o Haramase Seifuku~.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Orange hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hara・Poko! ~Inou Saimin de Jogakuen o Haramase Seifuku~