☰ Links
![]()
|
|
| ID | 91360 |
|---|---|
| Name | Narrus Linhen |
| Other Names | ナルルース=ルィンヘン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Elf Oyako Saimin "Hai...... Ningen-sama no Ochi*po o Oyako de Shabusarete Itadakimasu......" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Narrus Linhen
Profile
Anime girl Narrus Linhen is a character from Kyonyuu Elf Oyako Saimin "Hai...... Ningen-sama no Ochi*po o Oyako de Shabusarete Itadakimasu......".
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Elf Oyako Saimin "Hai...... Ningen-sama no Ochi*po o Oyako de Shabusarete Itadakimasu......" (2018)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
15
17
Facebook 