Ariel Raunz is a character from I have been summoned to the different world and I had a NTR skills. featuring very long blue hair, yellow eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 91498 |
|---|---|
| Name | Ariel Raunz |
| Other Names | アリエル・ラウンズ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | I have been summoned to the different world and I had a NTR skills. |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | pointy ears |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ariel Raunz
Profile
Ariel Raunz is a character from I have been summoned to the different world and I had a NTR skills..
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Xaterrozad joined |
| abuuuu joined |
50
5
Facebook 
I have been summoned to the different world and I had a NTR skills.