Rydia Arsenal is an unsorted character from Majokko a la Mode known for very long black hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 918 |
|---|---|
| Name | Rydia Arsenal |
| Other Names | リディア・アーセナル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| Tags | witch, pet, hat, stockings, hair tube, hair ribbon |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rydia Arsenal
Profile
Rydia Arsenal is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Marksienes joined |

Facebook 
Majokko a la Mode