Eleanor is an unsorted character from Tanezuke Dungeon known for short blonde hair, green eyes, and elf ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 91878 |
|---|---|
| Name | Eleanor |
| Other Names | エレノア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tanezuke Dungeon |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eleanor
Profile
Eleanor is a character from Tanezuke Dungeon.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tanezuke Dungeon