Anime girl Seiko Matsumoto is a teen with to chest length black hair and black eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 91993 |
|---|---|
| Name | Seiko Matsumoto |
| Other Names | 松本 清子 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Apostle of the Gospel |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akari Yuzuki, 柚木 朱莉, |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 18 |
| Blood Type | A |
| Height | 168cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 54cm |
| Hips | 85cm |
| Cup Size | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Seiko Matsumoto
Profile
Anime girl Seiko Matsumoto is a character from Apostle of the Gospel.
They have been indexed as Female Teen with Black eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Lavvbotomized joined |

Facebook 
Apostle of the Gospel
Apostle (series)