Akane Nishina is a character from Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!" featuring short brown hair and white eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92132 |
|---|---|
| Name | Akane Nishina |
| Other Names | 仁科 茜(にしな あかね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akane Nishina
Profile
Akane Nishina is a character from Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!".
They have been indexed as Female Teen with White eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | White | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sunflowerseeds joined |
| Chazerfilp joined |

Facebook 
Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!"