Miki Rikura is a character from Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~ featuring medium-length black hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92139 |
|---|---|
| Name | Miki Rikura |
| Other Names | 莉蔵 美樹(りくら みき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Konatsu Miyamori, 宮森こなつ, みやもり こなつ |
| Tags | hairclip, flower, blunt bangs, school uniform |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Rikura
Profile
Miki Rikura is a character from Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|

Facebook 
Doutei Help! ~Hatsu Kano no Tame ni Fuuzoku de Tokkun~
SKyongmania faved
SKyongmania rated