Anime girl Hiroko Motohashi is a adult with to waist length purple hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92386 |
|---|---|
| Name | Hiroko Motohashi |
| Other Names | 本橋 弘子(もとはし ひろこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Saimin Onna Kyoushi |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Weight | 60kg |
| Bust | 113cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiroko Motohashi
Profile
Anime girl Hiroko Motohashi is a character from Bakunyuu Saimin Onna Kyoushi.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10
70
Facebook 
Bakunyuu Saimin Onna Kyoushi