Anime girl Yayoi Kimijima is a adult with to waist length brown hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92400 |
|---|---|
| Name | Yayoi Kimijima |
| Other Names | 君嶋 弥生 (きみじま やよい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Otto no Inu Ma ni... ~Watashi Odosarete, Anata ni Ienai Koto Shimashita~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 24 |
| Height | 156cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yayoi Kimijima
Profile
Anime girl Yayoi Kimijima is a character from Otto no Inu Ma ni... ~Watashi Odosarete, Anata ni Ienai Koto Shimashita~.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6
6
Facebook 
Otto no Inu Ma ni... ~Watashi Odosarete, Anata ni Ienai Koto Shimashita~