One of the notable characters from Mama no Oppai ~Ore no Doutei Milk ga Shiboritorareta Ken~, Ayame Mikimoto is recognized for medium-length blue hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92407 |
|---|---|
| Name | Ayame Mikimoto |
| Other Names | 美樹本 綾恵 (みきもと あやめ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mama no Oppai ~Ore no Doutei Milk ga Shiboritorareta Ken~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayame Mikimoto
Profile
Ayame Mikimoto is a character from Mama no Oppai ~Ore no Doutei Milk ga Shiboritorareta Ken~.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Mama no Oppai ~Ore no Doutei Milk ga Shiboritorareta Ken~