Anime girl Kaho Takayama is a adult with to neck length orange hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92408 |
|---|---|
| Name | Kaho Takayama |
| Other Names | 高山 夏帆 (たかやま かほ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mama no Oppai ~Ore no Doutei Milk ga Shiboritorareta Ken~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaho Takayama
Profile
Anime girl Kaho Takayama is a character from Mama no Oppai ~Ore no Doutei Milk ga Shiboritorareta Ken~.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Orange hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kevin777 joined |
4
3
Facebook 
Mama no Oppai ~Ore no Doutei Milk ga Shiboritorareta Ken~