Kyouko Sakura is an unsorted character from Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~ known for short pink hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92510 |
|---|---|
| Name | Kyouko Sakura |
| Other Names | 佐倉 京子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miu Hanayasu, 花安未羽, はなやす みう |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Sakura
Profile
Kyouko Sakura is a character from Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ImBurbechYou joined |
SKyongmania faved Yuusha o Intai Shite Yorozuya o Open Shita Kedo, Naze ka Adult Goods ni Ninki ga Shuuchuu Shiteiru Ken.
|

Facebook 
Hinekuremono no Gakuen Seishun Monogatari ~Ore to Kanojo no Reversible~
SKyongmania faved