☰ Links
![]()
|
|
| ID | 92636 |
|---|---|
| Name | Rena |
| Other Names | レナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuu Shimotsuki, 霜月優, しもつき ゆう |
| Tags | drillhair, side ponytail, capelet |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Age | 20 |
| Blood Type | O |
| Height | 156cm |
| Weight | 46kg |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena
Profile
Anime girl Rena is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Orange hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | (To Shoulders) |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |
3
33
14
58
Facebook 
Harem Fantasy