Anime girl Faerie is a adult with hip / past hip length blonde / yellow hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 92637 |
|---|---|
| Name | Faerie |
| Other Names | フェリア |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Milk Sato, 佐藤 みるく, |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 120cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 95cm |
| Height | 173cm |
| Weight | 58kg |
| Cup Size | P |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Faerie
Profile
Anime girl Faerie is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rocketadmin24 joined |
3
33
12
56
Facebook 
Harem Fantasy