|
☰ Links
|
|
| ID | 92703 |
|---|---|
| Name | Marika Fujinami |
| Other Names | 藤波 真理香(ふじなみ まりか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mama-Haha 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marika Fujinami
Profile
Anime girl Marika Fujinami is a character from Mama-Haha 2.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ATThomaz joined |
3
20
12
52
Facebook 
Mama-Haha 2