Anime girl Rio Nurasaka is a teen with to chest length blue hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92712 |
|---|---|
| Name | Rio Nurasaka |
| Other Names | 沼楽坂 理央 (ぬらさか りお) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Junjou Karen Freaks! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 10 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 146cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Nurasaka
Profile
Anime girl Rio Nurasaka is a character from Junjou Karen Freaks!.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Junjou Karen Freaks!