Anime girl Arare Oborogasaki is a teen with to waist length white hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92714 |
|---|---|
| Name | Arare Oborogasaki |
| Other Names | 朧ヶ崎 あられ (おぼろがさき あられ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Junjou Karen Freaks! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Minase, 水瀬ゆき, みなせ ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | February 22 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 155cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Arare Oborogasaki
Profile
Anime girl Arare Oborogasaki is a character from Junjou Karen Freaks!.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Junjou Karen Freaks!