One of the notable characters from Kouman na Oku-san wa Suki Desu ka?, Miki Tomomatsu is recognized for short brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92753 |
|---|---|
| Name | Miki Tomomatsu |
| Other Names | 友松 美樹 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kouman na Oku-san wa Suki Desu ka? |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rio Hirose, 広瀬りお, ひろせ りお |
| Tags | earrings, glasses, bun, suit, dress shirt |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Tomomatsu
Profile
Miki Tomomatsu is a character from Kouman na Oku-san wa Suki Desu ka?.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Abbymoon joined |
| nokafop997 joined |

Facebook 
Kouman na Oku-san wa Suki Desu ka?