|
☰ Links
|
|
| ID | 92847 |
|---|---|
| Name | Manami Souma |
| Other Names | 相馬 真奈美(そうま まなみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Humiliation II |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Souma
Profile
Anime girl Manami Souma is a character from Humiliation II.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |
3
33
31
66
Facebook 
Humiliation II