Yukina Houchi is a character from Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" featuring medium-length blonde hair and pink eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 93097 |
|---|---|
| Name | Yukina Houchi |
| Other Names | 芳地 優樹菜(ほうち ゆきな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukina Houchi
Profile
Yukina Houchi is a character from Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!".
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ranmuki55 joined |

Facebook 