|
☰ Links
|
|
| ID | 93192 |
|---|---|
| Name | Rin Kirisaki |
| Other Names | 霧咲 凜, きりさき りん |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Tags | detached sleeves, boots, dress, bow tie, ponytail |
| Personality | |
| Birthday | August 9 |
| Sign | Leo ♌ |
| Bust | 105cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Kirisaki
Profile
Anime girl Rin Kirisaki is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka?.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? (2019)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
15
12
52
Facebook 