Shiina Kashiwaba appears in Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? as one of the main characters with medium-length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93195 |
|---|---|
| Name | Shiina Kashiwaba |
| Other Names | 柏葉 椎菜, かしわば しいな |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Tags | beret |
| Personality | |
| Birthday | January 17 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Bust | 98cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | AB |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiina Kashiwaba
Profile
Shiina Kashiwaba is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka?.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? (2019)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Yokasha joined |
| YMB joined |
3
76
12
52
Facebook 