Kano Miwa is an unsorted character from Baaba to Mama to no Choujuku Oyakodon known for short brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93214 |
|---|---|
| Name | Kano Miwa |
| Other Names | 三輪 佳乃(みわ かの) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Baaba to Mama to no Choujuku Oyakodon |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kano Miwa
Profile
Kano Miwa is a character from Baaba to Mama to no Choujuku Oyakodon.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Baaba to Mama to no Choujuku Oyakodon