Kiriko Matsumiya is a character from See you at other side of the moon featuring medium-length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93483 |
|---|---|
| Name | Kiriko Matsumiya |
| Other Names | 松宮 霧子(まつみや きりこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | See you at other side of the moon |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yurie Ariga, 有賀 友利恵, ありがともりめぐみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | April 24 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 164cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | A |
| Age | 35 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kiriko Matsumiya
Profile
Kiriko Matsumiya is a character from See you at other side of the moon.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Uejeueudhdudh joined |
3
73
12
52
Facebook 
See you at other side of the moon