Iris Springfield appears in Onna Ninja Azusa vs Orc 3 as an unsorted character with very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93602 |
|---|---|
| Name | Iris Springfield |
| Other Names | アイリス・スプリングフィールド |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Onna Ninja Azusa vs Orc 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iris Springfield
Profile
Iris Springfield is a character from Onna Ninja Azusa vs Orc 3.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Micasatio joined |
| ljk321 joined |
50
4
Facebook 
Onna Ninja Azusa vs Orc 3