Chisaka Mizukaze is a character from Onna Ninja Azusa vs Orc 3 featuring short black hair and black eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93603 |
|---|---|
| Name | Chisaka Mizukaze |
| Other Names | 千坂 瑞風(ちさか みずかぜ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Onna Ninja Azusa vs Orc 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 151cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisaka Mizukaze
Profile
Chisaka Mizukaze is a character from Onna Ninja Azusa vs Orc 3.
They have been indexed as Female Teen with Black eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| thesemih joined |

Facebook 
Onna Ninja Azusa vs Orc 3