Cecily is a character from Millennium War Aigis featuring very long white hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93851 |
|---|---|
| Name | Cecily |
| Other Names | セシリー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | rogue, assassin, thigh-high boots, hood, cape, belt bag, bikini top, shorts |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cecily
Profile
Cecily is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShanLing joined |

Facebook 
Millennium War Aigis