Fei is a character from Millennium War Aigis featuring hair up / indeterminate brown hair and yellow eyes.
โฐ Links
![]()
|
|
| ID | 93865 |
|---|---|
| Name | Fei |
| Other Names | ใใงใค |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | qipao, hair loop, braids, detached sleeves, sage, mage, fang, ahoge |
| Personality | |
| Height | 151cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fei
Profile
Fei is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Brown hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis