β° Links
| Logs
|
|
| ID | 93875 |
|---|---|
| Name | Kazuha |
| Other Names | γ«γΊγ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | bow (weapon), geta, tabi, gauntlets, twin bangs, arrow, hime cut, traditional dress, archer, hakama, hair ribbon, blunt bangs, hairbow |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazuha
Profile
Anime girl Kazuha is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Black eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| lntrsx joined |
| rikasaurus joined |
| yaonixinzang joined |
RinaK rated Flying Witch β
β
β
β
β
|
1
Facebook 

Millennium War Aigis
RinaK rated