One of the notable characters from Millennium War Aigis, Chizuru is recognized for medium-length black hair and black eyes.
|
β° Links
|
|
| ID | 93919 |
|---|---|
| Name | Chizuru |
| Other Names | γγΊγ« |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | samurai, drinker, sarashi, ponytail, katana, geta, headband, hairbow |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chizuru
Profile
Chizuru is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Black eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| gauss joined |
| ratwithaface joined |

Facebook 
Millennium War Aigis