Dorothy appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with medium-length pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93925 |
|---|---|
| Name | Dorothy |
| Other Names | ドロシー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | warrior, dwarf, odango, armor, dress, twintails, axe, gauntlets, fingerless gloves, boots |
| Personality | |
| Height | 122cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 65cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Dorothy
Profile
Dorothy is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Child with Blue eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Millennium War Aigis