Krul appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with long black hair and black eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 93940 |
|---|---|
| Name | Krul |
| Other Names | クルル, Kururu, Krille, Kril |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | traditional dress, magatama, hime cut, blunt bangs, robes, headband, boots, fur trim, sword |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Krul
Profile
Krul is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Black eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Black | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |

Facebook 
Millennium War Aigis