Laurier is a character from Millennium War Aigis featuring short brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93941 |
|---|---|
| Name | Laurier |
| Other Names | ローリエ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | dress, headband, flower, staff, shawl, braid, belt bag, hair ribbon, bracelets |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Laurier
Profile
Laurier is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NovaStar joined |

Facebook 
Millennium War Aigis