Noel is a character from Millennium War Aigis featuring very long white hair, red eyes, and elf ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 93956 |
|---|---|
| Name | Noel |
| Other Names | ノエル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 124cm |
| Bust | 62cm |
| Waist | 45cm |
| Hip | 60cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Noel
Profile
Noel is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Millennium War Aigis