Raichi is a character from Millennium War Aigis featuring medium-length green hair, green eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93958 |
|---|---|
| Name | Raichi |
| Other Names | ライチ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 120cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 63cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Raichi
Profile
Raichi is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Child with Green eyes and Green hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis