Lien is a character from Millennium War Aigis featuring very long brown hair and red eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 93983 |
|---|---|
| Name | Lien |
| Other Names | リーエン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | qipao, ponytail, monk, gauntlets, thigh-high boots, ahoge, spiky bangs, tassel, headdress |
| Personality | |
| Height | 151cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lien
Profile
Lien is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ranmuki55 joined |

Facebook 
Millennium War Aigis