Lizette appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long brown hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93985 |
|---|---|
| Name | Lizette |
| Other Names | リゼット |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | witch, twintails, pumps, top hat, mini hat, suit, magician, asymmetrical stockings, hinnyuu, leotard, striped legwear, wand, hair ribbons |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lizette
Profile
Lizette is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis