Lulu is an unsorted character from Millennium War Aigis known for very long purple hair, red eyes, and elf ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 93986 |
|---|---|
| Name | Lulu |
| Other Names | ルル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lulu
Profile
Lulu is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Child with Red eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis