Ulidem is a character from Millennium War Aigis featuring hair up / indeterminate blue hair, yellow eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93996 |
|---|---|
| Name | Ulidem |
| Other Names | ウリデム |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | stockings, ponytail, shorts, detached sleeves |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ulidem
Profile
Ulidem is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |

Facebook 
Millennium War Aigis