Ashera is a character from Millennium War Aigis featuring very long gray hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94010 |
|---|---|
| Name | Ashera |
| Other Names | アーシェラ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | cape, midriff, tiara, arrow, bow (weapon), bikini top, loincloth, archer |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ashera
Profile
Ashera is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Gray hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |

Facebook 
Millennium War Aigis