Eterna appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long white hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94033 |
|---|---|
| Name | Eterna |
| Other Names | エターナー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | bishop, dress, lace, staff, boots, ponytail, half halo braid, tiara, cape, cleavage |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eterna
Profile
Eterna is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Millennium War Aigis