Anime girl Lapis is a teen with to shoulders length blue hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94059 |
|---|---|
| Name | Lapis |
| Other Names | ラピス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | demon, summoner, chains, wings, horns, cape, twintails, cravat, neck ribbon, dress, v bangs |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lapis
Profile
Anime girl Lapis is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
Profile
Class: Demon Summoner| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Quotes | View All
“ Prince, I am not busy. Entertain me properly. ”
13 
Facebook 
Millennium War Aigis