Liana is a character from Millennium War Aigis featuring medium-length blue hair and blue eyes.
|
â° Links
|
|
| ID | 94060 |
|---|---|
| Name | Liana |
| Other Names | ăȘăąă |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | priestess, staff, asymmetrical stockings, headband, head wings, detached sleeves, turtleneck, cleavage cutout, dress, high heels, wavy hair |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Liana
Profile
Liana is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |

Facebook 
Millennium War Aigis