Aleese appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94152 |
|---|---|
| Name | Aleese |
| Other Names | アリーセ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | knight, armor, headdress, cape, sash, sword, ahoge, side bangs, spiky bangs |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aleese
Profile
Aleese is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis