Azami appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long black hair and green eyes.
|
β° Links
|
|
| ID | 94160 |
|---|---|
| Name | Azami |
| Other Names | γ’γΆγ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | headband, eyepatch, hime cut, kuudere, ninja, armor, bikini, fishnets, katana |
| Personality | |
| Height | 169cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azami
Profile
Azami is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|

Facebook 
Millennium War Aigis
Elias faved