One of the notable characters from Millennium War Aigis, Corin is recognized for short blonde hair and purple eyes.
|
â° Links
|
|
| ID | 94186 |
|---|---|
| Name | Corin |
| Other Names | ăłăȘăł |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | alchemist, labcoat, bob cut, sword, turtleneck, dress, detached trouser-legs |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Corin
Profile
Corin is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis