Faa is a character from Millennium War Aigis featuring short orange hair and orange eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 94209 |
|---|---|
| Name | Faa |
| Other Names | ファー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | monkey, sage, staff, bikini, fur trim, zettai ryouiki, fang, gauntlet |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Faa
Profile
Faa is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Orange hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis