Garania is a character from Millennium War Aigis featuring very long black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94217 |
|---|---|
| Name | Garania |
| Other Names | ガラニア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | mage, headdress, staff, long skirt, hair ornament, blunt bangs, detached sleeves, jewel, chains, earrings, rings, nail polish, sandals, anklet, bracelets |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Garania
Profile
Garania is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Millennium War Aigis